poniedziałek, 16 września 2013

Kocyk dla dziecka

 Tym razem prezentuję kocyk dla dziecka, niestety jeszcze nieskończony. Zabrakło mi włóczki i czekam na "dostawę", a wówczas dorobię jeszcze kilka rządków i wykończenie. Kocyk zrobiłam na szydełku, z włóczki akrylowej w kolorach białym i groszkowym. Kolorki oczywiście wybrałam neutralne, bo gdy zaczynałam, nie wiedziałam czy kocyk będzie ogrzewał dziewczynkę czy też chłopca.
4 komentarze:

 1. Śliczny wzorek! Bardzo oryginalny. Czekam na zdjęcia skończonego kocyka :) A tata pewnie dumny, że to będzie synek? :) Pogłaskaj brzuszek ode mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie to miłe, dziękuję najpiękniej :) Brzuszek pogłaskany a synek szaleje w środku z radości i obdarowuje mnie kuksańcami :) A tata faktycznie, dumny i szczęśliwy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zrobiłam kocyk w dokładnie takim wzorze tylko w kolorach trawiasty i brudny róż. Jest to mój pierwszy wyrób na szydełku i zupełnie nie wiem jak wykończyć kocyk wokół. Czy masz może na to jakiś pomysł lub wzór? Kocyk robiłam wg tutoriala jaki znalazłam w internecie, ale nie było w nim mowy o obwiedzeniu kocyka żadnym zakończeniem:/

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj Laskosia... Ja mam plan taki, że dookoła kocyka zrobię 2 okrążenia słupkami najpierw 1 kolorem, a potem 2, a na koniec w każde oczko podstawy zrobię kolejno: *o.ścisłe, półsłupek, słupek, słupek nawijany, słupek 2x nawijany wykończony pikotką, słupek nawijany, słupek, półsłupek i o.ścisłe*... U mnie bywa tak, że w trakcie robótki pomysł się zmienia i może skończy się na innym wykończeniu, ale póki co, plan jest właśnie taki :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Komentarze mile widziane... Zachęcam :)

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa. Nie zezwalam na kopiowanie i przetwarzanie zdjęć oraz treści bloga bez mojej zgody.